Marka Sokaklar

Markaların arka sokaklarında girilmedik yer bırakmayan, son yılların en heyacan verici eğitim servisi başlıyor. Hiçbir yerde bir arada bulamayacağınız eğitmenlerden markalaşma konusunda çok özel bir eğitim serisi…

Sakın kaçırmayın.

Güven BORÇA
Güven BORÇA Marka Danışmanı
21 Mart 2017, Salı
13.00 - 17.00

Dünden Yarına, Globalden Yerele Marka Yönetimi

Marka Yönetimi eğitiminde, bu topraklardan global markalar çıkarmak için nelere ihtiyacımız olduğunu, küresel bir sistemin yerel iş kültürüne nasıl uyarlanacağını, neler yapılıp neler yapılmaması gerektiğini tartışacağız. Üzerine dünya ekonomisi, kapitalizm ve marka yönetiminin geleceği ve önümüze açılabilecek fırsatlar üzerine düşüneceğiz.

Yunus BARAN
Yunus BARAN Marka Danışmanı
28 Mart 2017, Salı
13.00 - 17.00

Tam Yol Markalaşma

Doğru bir markalaşma için seçilecek yollar, alınacak kararlar, uygulanacak stratejiler, kullanılacak araçlar ve karşılaşılacak engeller önceden bilinebilir mi? Tam Yol Markalaşma eğitimi doğru yol haritalarıyla hız kesmeden markalaştırır.

Serhan OK
Serhan OK Marka Danışmanı
4 Nisan 2017, Salı
13.00 - 17.00

Doğru İçgörüyü Keşfetmek

Güçlü bir markayı yaratmak, insanı doğru bir şekilde anlamaktan geçiyor. İnsanı anlamak ise sonu gelmez bir yol. İnsanların kafasına aletler bağlamadan onları nasıl anlarız? Empati yeteneklerimizi nasıl geliştiririz? Bu eğitimde doğru iç görüyü keşfetmenin yollarını sorgulayacağız.Eğitime katılanlar iç görünün ne olduğunu, nelerin iç görü niteliği taşıyabileceğini öğrenecek. Öte yandan bu iç görünün elde edilme yollarını öğrenmiş olacak. Elde edilen iç görülerin marka stratejisine nasıl katkı sağlayabileceğini öğrenecek.

Çiğdem GÖRENER
Çiğdem GÖRENER Marka Danışmanı
18 Nisan 2017, Salı
13.00 - 17.00

Markanızı Yeni Nesil Tüketicilere Hazırlamak

Y jenerasyonu hızla geldi ve oyunun kurallarını tamamen değiştirdi. Şimdi ise yepyeni bir tüketici grubu, Z jenerasyonu geliyor.  Peki gerçekten yeni tüketicinizlerin yaşam alışkanlıklarını ayrıntılı olarak biliyor musunuz? Bu yeni kuşaklar; ne yapar, ne yer, ne içer, ne izler, neyi takip eder?   Gelin yeni nesil hedef kitlenizi daha yakından tanıyalım.

Necdet KARA
Necdet KARA Marka Danışmanı
25 Nisan 2017, Salı
13.00 - 17.00

Reklamda Yaratıcı Patikalar

Birbirine benzeyen ürünler, birbirine benzeyen kurumlar, birbirine benzeyen okullardan mezun olmuş birbirine benzeyen kişiler, birbirine benzeyen yüzlerce kanaldan, birbirine benzeyen binlerce mesaj gönderiyor. Farklılaşmanın yollarını; YARATICI PATİKALARI keşfet.

Asude ALKAYLI
Asude ALKAYLI Marka Danışmanı
9 Mayıs 2017, Salı
13.00 - 17.00

Geleceği Tasarlamak için Tarihe Yolculuk

Dünyadaki ve Türkiye’deki marka tarihinin gelişimi, geleceği tasarlarken ilham verecek ve yol gösterecek örnekler ile markaların tarihlerine uzanan kısa bir zaman yolculuğu ile günümüze kadar gelişen süreci irdeleyecek, sırları keşfedeceğiz.

Dilek ÖZMAN
Dilek ÖZMAN Marka Danışmanı
16 Mayıs 2017, Salı
13.00 - 17.00

Marka İletişiminde Voltranı Oluşturmak

Günümüzde yaşanan mesaj kirliliğinde, net kazanan bir iletişim stratejisi oluşturmak, bütünleşik pazarlama iletişim kavramını, her bir iletişim aracının doğru kullanımıyla entegre bir şekilde kullanmak ve tüketicilerimize ulaşırken de bütçelerimizi boyutuna bakmadan etkin bir şekilde kullanmanın yolunu tariflemek.

Faruk ŞENER
Faruk ŞENER Marka Danışmanı
18 Mayıs 2017, Perşembe
13.00 - 17.00

Bakarsan Bayi Bakmazsan Zayi Olur

Bayilik sistemi ile çalışan firmaların performansı ile bayilerinin performansı birbirine bağlıdır. Bu eğitimde sektör bağımsız bir bayilik yönetim modeli sunulacak ve bayi performanslarının nasıl arttırılacağı üzerinde durulacaktır. Bayi yönetimi hem stratejik hemde taktik olarak ele alınacaktır. Aynı zamanda marka yaratma ve yönetimi süreçleri ile bayi yönetimi süreçleri arasındaki ilişkiler de değerlendirilecektir.

Şule KUTLAY
Şule KUTLAY Marka Danışmanı
23 Mayıs 2017, Salı
13.00 - 17.00

Rezil Olma, Resilient Ol

Değişim sizin için kaos mu demek, gelişim mi? Ne kadar gerçekçi ama iyimser ve pro-aktifsiniz? “Resilience" yani ani değişimler karşısında esnek ve dayanıklı olabilme süreci, liderler ve kurumları için neyi gerektirir?

Tülin Turanlı Lehy
Tülin Turanlı LEHY Growizer Kur. Ortağı / 88 Keys Institute Kurucusu
25 Mayıs 2017, Perşembe
13.00 - 17.00

Tasarım Odaklı Düşünme (Design Thinking)

Problemleri "yaratıcı" bir şekilde çözme yeteneği insana doğuştan verilmiş en büyük hediye. Sonra sahneye eğitim sistemi, çevre, iş yaşamında bizlere öğretilenler giriyor ve doğuştan var olan yaratıcılığımızın üzeri bir şekilde örtülüyor. Gelin yaratıcılığımızı yeniden açığa çıkaralım; SİSTEMATİK DÜŞÜNME SÜREÇLERİNİ BERABER UYGULAYALIM!

Eğitim ücreti, eğitim başına, 400TL+ KDV'dir.


made with love in istanbul